AGENCJA CELNO - SPEDYCYJNA
wybierz wersję językową:

Oferta

Nasza oferta jest skierowana zarówno do podmiotów gospodarczych, jak i do osób fizycznych i ukierunkowana na określone, indywidualne potrzeby każdego klienta.

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie odpraw celnych. Wykorzystując posiadaną wiedzę m.in. z zakresu obrotu towarowego z zagranicą, powiązaną z wieloletnią praktyką oferujemy:

- obsługę odpraw celnych w eksporcie, imporcie i tranzycie;
- wypełnianie karnetów TIR łącznie ze zgłaszaniem elektronicznym do systemu informatycznego NCTS;
- sporządzanie CMR;
- sporządzanie dokumentów dodatkowych: świadectwa pochodzenia, T5, DWC;
- sporządzanie wniosków i odwołań w sprawach celnych;
- reprezentowanie podmiotów gospodarczych jak i osób fizycznych przed organami celnymi w sprawach związanych z obrotem towarowym z zagranicą ;

Współpracujemy z firmami umożliwiającymi korzystanie z usług magazynu czasowego składowania towarów, które dysponują środkami do załadunku i rozładunku towarów.

Zapewniamy profesjonalne przedstawicielstwo przed organami celnymi. Dokładamy wszelkich starań, aby towar został objęty odpowiednią procedurą celną i oddany do dyspozycji klienta w jak najkrótszym czasie. Czynności wchodzące w zakres naszej obsługi odbywają się na podstawie udzielonego nam upoważnienia do reprezentacji Państwa firmy przed organami celnymi (druk upoważnienia do pobrania poniżej).